Dodano dnia: 29.03.2016 o godz: 23:19 | Numer ID: 13952
Link nie działa/spam ?

Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci

Baby English Center - najprężniej rozwijająca się szkoła języka angielskiego dla dzieci z Łodzi i okolic Łodzi. Lokalizacja szkoły to ścisłe centrum - 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69. Do naszej szkoły uczęszczają dzieci w wieku od lat 3 do lat 14. Uczymy dzieci w grupach liczących maksymalnie 9 osób, aby zapewnić komfort nauki, a zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Częstotliwość uzależniona jest od grupy, do której zapisane zostanie dziecko.
Zajęcia są bardzo energetyczne i dynamiczne w ciągłym ruchu, bez zbędnego siedzenia w ławkach. Naszym mottem jest hasło "uczymy bawiąc, bawimy ucząc". Dzieci uczymy mówić pełnymi zdaniami, zadawać pytania a także udzielać na nie odpowiedzi a wszystko w języku angielskim. Sale są dobrze wyposażone w sprzęty wspierające utrzymanie uwagi dziecka przez całe 50 minut trwania zajęć oraz dostosowane specjalnie pod dzieci w wieku od 3 do 14 lat.
Dzieci uczymy licencjonowaną metodą Genki English, której jesteśmy jedynym licencjonobiorcą w całym województwie.
Podczas, gdy dziecko przebywa na zajęciach, rodzic może napić się pysznej kawy, gorącej herbaty lub zjeść dobre ciastko w naszej mini kawiarni. Chyba, że ma ochotę uczęszczać w zajęciach języka angielskiego dla rodziców aby szlifować swój warsztat językowy - to u nas również jest to możliwe.
Dzieci do grup na zajęcia kwalifikujemy w oparciu o wiek ale również bazując na indywidualnych umiejętnościach dziecka, które są weryfikowane podczas pierwszych bezpłatnych pokazowych zajęć, na które serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami.
W przypadku dłuższych nieobecności dziecka spowodowanych chorobą, istnieje możliwość odrobienia zajęć w grupie równoległej po uprzednim ustaleniu terminu z nauczycielem lub we własnym zakresie w domu za pośrednictwem platformy e-learningowej do której każdy nasz student otrzymuje dostęp.
Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony babyenglishcenter.pl:

Komentarze do strony: babyenglishcenter.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę babyenglishcenter.pl

Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci
Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci
Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

psycholog (20), psychoterapia (22), szukam pracy (30), finanse (21), oferty pracy (37), portal (62), gadżety reklamowe (21), dieta (23), zabawki dla dzieci (27), sprzedaż (24), fotografia ślubna (23), suplementy (22), jaka praca (30), zdrowie (45), suplementy diety (24), Katowice (20), WESELE (19), rolety (25), hotele (21), Wroclaw (24), pokoje (26), blog (55), odchudzanie (22), pozycjonowanie. (37), zabawki (44), apartamenty (23), noclegi (67), dam pracę (37), biznes (22), biżuteria (21), samochody (22), odzież (22), " (249), motoryzacja (31), Lodz (27), forum (21), uroda (61), drukarnia (20), porady (39), meble (23)