Dodano dnia: 18.04.2014 o godz: 13:22 | Numer ID: 7686
Link nie działa/spam ?

Efektywna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna obejmuje grupę wiekową maluchów od trzech do dziesięciu lat. W tym obrębie wiekowym, następują największe zmiany w rozwoju psychicznym i ruchowym. Smyki poprzez zabawę, poprawiają zdolność skupienia, pamięć, spostrzegawczość, a także myślenie przyczynowo-skutkowe. W podobny sposób w przedszkolach jak i w szkołach, nauczyciele i wychowawcy, dbają o ciągłe zapewnianie uczniom nowych doświadczeń, nowych zabaw.
Pomocne w tym mogą okazać się multimedialne pakiety do wspomagania rozwoju pamięci i koncentracji uwagi Akademii Umysłu EDU, które razem z zabawą i rozrywką, dostarczają niemało wiedzy i nowych umiejętności.
Efektywna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna w dzisiejszych czasach, to świetna możliwość, ażeby zaciekawić małych uczniów otaczającym ich światem, w sposób nowoczesny, stosując do tego celu najnowsze technologie, jakie bardziej aniżeli typowe lekcje angażują uczniów do pracy, przez większe zainteresowanie i zaciekawienie.
Wykorzystując karty pracy, czy chociażby pogadanki, czy też prezentacje multimedialne, skupiamy większą uwagę dzieci w podobny sposób w wieku szkolnym jak i przedszkolnym. Uwaga przekłada się na większą wiedzę, poprawę pamięci, koncentracji, wyobraźnię oraz zwiększoną pewność siebie.
Również występujące w grach elementy motywujące, jak nagrody, puchary i ordery, a dodatkowo karty motywacyjne z naklejkami, działają niezmiernie korzystnie na chęć dzieciaczka do współpracy.
Wszystko to pozwoli uczniom więcej wynieść z zajęć i korzystać w życiu codziennym. Łatwiej będą odrabiały lekcje, dłużej będą umiały skoncentrować się na jakiejś czynności.

Szczegóły strony www.akademia-umyslu.edu.pl:

Komentarze do strony: www.akademia-umyslu.edu.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.akademia-umyslu.edu.pl

Efektywna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Efektywna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Efektywna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: