Dodano dnia: 18.04.2014 o godz: 13:22 | Numer ID: 7686
Link nie działa/spam ?

Efektywna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna obejmuje grupę wiekową maluchów od trzech do dziesięciu lat. W tym obrębie wiekowym, następują największe zmiany w rozwoju psychicznym i ruchowym. Smyki poprzez zabawę, poprawiają zdolność skupienia, pamięć, spostrzegawczość, a także myślenie przyczynowo-skutkowe. W podobny sposób w przedszkolach jak i w szkołach, nauczyciele i wychowawcy, dbają o ciągłe zapewnianie uczniom nowych doświadczeń, nowych zabaw.
Pomocne w tym mogą okazać się multimedialne pakiety do wspomagania rozwoju pamięci i koncentracji uwagi Akademii Umysłu EDU, które razem z zabawą i rozrywką, dostarczają niemało wiedzy i nowych umiejętności.
Efektywna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna w dzisiejszych czasach, to świetna możliwość, ażeby zaciekawić małych uczniów otaczającym ich światem, w sposób nowoczesny, stosując do tego celu najnowsze technologie, jakie bardziej aniżeli typowe lekcje angażują uczniów do pracy, przez większe zainteresowanie i zaciekawienie.
Wykorzystując karty pracy, czy chociażby pogadanki, czy też prezentacje multimedialne, skupiamy większą uwagę dzieci w podobny sposób w wieku szkolnym jak i przedszkolnym. Uwaga przekłada się na większą wiedzę, poprawę pamięci, koncentracji, wyobraźnię oraz zwiększoną pewność siebie.
Również występujące w grach elementy motywujące, jak nagrody, puchary i ordery, a dodatkowo karty motywacyjne z naklejkami, działają niezmiernie korzystnie na chęć dzieciaczka do współpracy.
Wszystko to pozwoli uczniom więcej wynieść z zajęć i korzystać w życiu codziennym. Łatwiej będą odrabiały lekcje, dłużej będą umiały skoncentrować się na jakiejś czynności.

Szczegóły strony www.akademia-umyslu.edu.pl:

Komentarze do strony: www.akademia-umyslu.edu.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.akademia-umyslu.edu.pl

Efektywna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Efektywna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Efektywna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

biżuteria (21), " (229), drukarnia (20), suplementy diety (24), jaka praca (30), apartamenty (23), rolety (24), psychoterapia (22), samochody (22), marketing (18), portal (62), odzież (22), dieta (22), Wroclaw (24), Katowice (20), blog motoryzacyjny (19), zdrowie (45), finanse (21), noclegi (66), gadżety reklamowe (21), meble (22), zabawki (32), uroda (60), forum (21), psycholog (20), dam pracę (37), szukam pracy (30), hotele (21), fotografia ślubna (23), biznes (22), oferty pracy (37), blog (53), odchudzanie (21), Lodz (27), sprzedaż (24), motoryzacja (30), porady (38), suplementy (21), pozycjonowanie. (37), pokoje (26)