Dodano dnia: 20.06.2017 o godz: 10:34 | Numer ID: 11291
Link nie działa/spam ?

Kancelaria Ultimatum windykacja Warszawa

Windykacja Warszawa należności od firm i od osób prywatnych na terenie Polski i za granicą to jedna z głównym czynności, jakie są oferowane przez Kancelarię Ultimatum.


Kancelaria ta odzyskuje należności między innymi z tytułu faktur za dostawy i usługi, umów pożyczki, umów zawartych ustnie, o pracę, niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych, czy też odszkodowań oraz spraw pokomorniczych. Kancelaria ta oferuje nie tylko fachowe usługi prawne, lecz także w jej ofercie znajduje się pełnoprawny skup długów od klientów.


Zgłoś się do nas, jesli:

Masz problem z zadłużeniem
Potrzebujesz pomocy adwokata
Pragniesz uzyskać odszkodowanie

Kontakt

Kancelaria Ultimatum
ul. Marszałkowska 101/102
Warszawa


e-mail: kontakt@kancelariaultimatum.pl
tel. : 22 729 11 49
tel. kom. : 605 448 944
fax: 22 350 68 29
web: www. kancelariaultimatum. pl

Szczegóły strony www.kancelariaultimatum.pl:

Komentarze do strony: www.kancelariaultimatum.pl

 • kinio napisal(a):
  Data dodania: 21 07 2017 (raport)

  Sprawa przeciwko mojej żonie, niestety rozwodowa i o spłatę kredytów, unikanie kontaktu przez nią, uciekanie z majątkiem. Pomimo tego udało się ja przygwoździć, bo Pan Marcin Robert znalazł majątek po peselu, wcześniej przepisany - mają dobrego detektywa! Polecam ich.

 • Minion5 napisal(a):
  Data dodania: 26 07 2017 (raport)

  Nie jestem klientem, tylko zadzwoniłem i bez żadnego ale poświecili mi czas i powiedzieli jak mam postąpić w umowie ustnej, nie miałem nic na piśmie nawet świadków, inni wogóle nie chcieli ze mna rozmawiać o tej sprawie, a tu podpowiedzieli jak podejsc dluznika zeby wygrac sprawe. Nie spotkalem sie z czyms takim. Po prostu mistrzostwo!

 • Marecki napisal(a):
  Data dodania: 03 08 2017 (raport)

  Kwota niewielka ok. 4 tys. ale na szczecie przyjeli gdy inni mi odmowili, do teraz dluznik zapłacił 80%, nie wiem jak skłonili go do tego, wiem ze wpisali w rejestr i chyba powiadomili pracodawce. Jak na razie skutecznie.

 • Endrju napisal(a):
  Data dodania: 10 08 2017 (raport)

  Dłużnik był dośc oporny, niestety skonczyło się sadem, co niezłe, pokryli za mnie cześć wpisu, co jest ewenementem, bo inni tylko ciągną kase za wszystko. Komornik został również przez nich opłacony. Wszystko sciągnięte, bo dłużnik posiadał nieruchomość... Generalnie wszystko ok, poza kontaktem, bo czasem do nich trzeba pare razy pisać.

 • Marek napisal(a):
  Data dodania: 06 12 2017 (raport)

  Dla mnie prowadzili dzialania przeciwko wspólnikowi, zabrał wszystkie pieniądze, kontakt szybko sie z nim urwał. Kancelaria Ultimatum odzyskała wszystkie pieniądze. Kontakt może i utrudniony momentami, ale najważniejsze że są skuteczni

 • Konrad napisal(a):
  Data dodania: 15 12 2017 (raport)

  "Kancelaria świadcząca usługi na bardzo wysokim poziomie. Kompetentni pracownicy znający się na swoim zawodzie. Żadnych niespodzianek przy załatwianiu spraw, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ponieważ wykonują szeroki zakres usług i chętnie udzielają także wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, porad udzielą czasem za darmo. Brak jakichkolwiek opłat wstepnych i za poszukiwanie majatku dłuznika oraz całej rodziny az do 5 lat wstecz - nic nie pobrali, a poprzedni chcieli tylko za tą usługę 3 tys. zł i za proces dodatkowe 12, sprawa trwała ponad 2 lata ale odzyskałam prawie całośc, jeszcze zostały odsetki, komornika maja niesamowitego, jezdzi do dłużnika, a oni mu znajduja majatek dłużnika. W razie gdy sa problemy to poszukaja po KW - w ciagu jednej doby. Inna sprawe zalatwili 2 dwa miesiace tez zero oplat wstepnych - inni chca po kilka tys. za nic a tu wszystko od efektu."
  Dokładnie miałem to samo, bez opłat wstępnych jak u innych, sam jak ide do sadu to płące nawet więcej, a tutaj możan się dogadać z nimi i zapłacić w ratach nawet. U mnie akurat komornik nie za wiele zdziała ale na szczescie znaleźli majątek który dłużnik przepisał na brata i skarga pauliańska załatwiła sprawę. Musieli jeszcze poszukać przez detektywa kolesia bo się ukrywał.

 • Karol napisal(a):
  Data dodania: 28 12 2017 (raport)

  Skuteczność i profesjonalizm, sam potwiedzam wszystkie powyższe opinie. Polecam wszystkim którzy mają problem z wierzycielami.

 • Krystian napisal(a):
  Data dodania: 09 01 2018 (raport)

  Z kancelari a Ultimatum współpracuję od dosyć niedawna, przekazałem im 3 sprawy, od dwóch już odzyskali część pieniędzy, na razie nie wzięli ode mnie ani grosza

 • Paweł napisal(a):
  Data dodania: 16 01 2018 (raport)

  Podjeli się poprowadzenia sprawy, którą ja uważałem za beznadziejna i przegraną już na początku. A oni z każdym tygodniem odzyskują moje pieniądze! Przywrócili mi wiare w ludzi. dziękuję

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.kancelariaultimatum.pl

Kancelaria Ultimatum windykacja Warszawa
Kancelaria Ultimatum windykacja Warszawa
Kancelaria Ultimatum windykacja Warszawa
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: