Dodano dnia: 19.10.2016 o godz: 14:00 | Numer ID: 15647
Link nie działa/spam ?

Nauka tańca Poznań Artofmove.pl

Skoła tańca Poznań ArtofMove. pl to największa szkoła tańca w Poznaniu. Charakteryzuje się dużą ilością uczonych technik tanecznych takich jak: taniec towarzyski, bachata, kizomba, salsa cubana, salsa liniowa, zouk, samba, semba, modern jazz, lyrical jazz, dancehall, twerk i inne.

W szkole tańca ArtofMove. pl prowadzone są kursy w parach, zajęcia indywidualne oraz warsztaty taneczne dla dorosłych i dla dzieci. Wiele zajęć i warsztatów to zajęcia unikalne, któych nie znajdziesz w innych szkołach.

W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 różnorodnych specjalistycznych zajęć, które podzieliliśmy na 5 kategorii – dla dzieci, dla kobiet solo, w parach, techniki sceniczne i uliczne oraz fitness. Do najbardziej popularnych i lubianych zajęć należą: Balet dla dzieci, Taniec klasyczny, Modern jazz, Hip hop czy Dancehall. W obecnym sezonie tanecznym powiększyliśmy naszą propozycję o takie techniki jak Tango Argentino czy, zyskujące coraz większą rzeszę entuzjastów, pochodzące z Angoli, Kuduro i Afro house.

Szczegóły strony artofmove.pl:

Komentarze do strony: artofmove.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę artofmove.pl

Nauka tańca Poznań Artofmove.pl
Nauka tańca Poznań Artofmove.pl
Nauka tańca Poznań Artofmove.pl
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: