Dodano dnia: 05.05.2014 o godz: 21:47 | Numer ID: 7837
Link nie działa/spam ?

O SEO, SEM i mediach społecznościowych

Jestem fotografem z zawodu i rekomendowanym, firmowym fotografem google. Na moim bloku prezentuję swoje prace fotograficzne jak i wirtualne spacery. Prezentuję wirtualne spacery różnych ciekawych miejsc w ramach programu google street view. Do niektórych street view dołączam ciekawe swoje fotografie. Na moim blogu są też filmy wideo z ciekawych miejsc w których byłem.
Zajmuję się również pozycjonawaniem. Na miom bloku są linki do ciekawych artykułów i narzędzi do pozycjonowania. Piszę również o moich przemyśleniach na temat pozycjonowania i optymalizacji stron. Tworzę też płatne linki w google adwords jak i w mediach społecznościowych.
Na swoim blogu prezentuje sposoby optymalizacji kosztów takich kampani jak i przykłady płatnych linków. Lubię media społecznościowe i jestem w nich obecny.
Zaprojektowałem interesujący mini test wiedzy o kosmosie. Na moim blogu są linki do ciekawych ciekawych grup spolecznościowych. Obecność w tych grupach napewno się przydaje do poszerzania swoich zainteresowań. Mam też linki do wideo instrukcji do tworzenia gier społecznościowych. Obecnośc w mediach społecznościowych jest moim zdaniem najtańszą formą promocji dla małej i średniej firmy. Bardzo prosto tworzy sie grupę docelową i szybko dociera z ciekawymi treściami. Sam stworzyłem stronę społecznościową, która zdobywała nawet tysiąc polubień miesięcznie.

Szczegóły strony jacekzakfotomirazak.blogspot.com:

Komentarze do strony: jacekzakfotomirazak.blogspot.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę jacekzakfotomirazak.blogspot.com

O SEO, SEM i mediach społecznościowych
O SEO, SEM i mediach społecznościowych
O SEO, SEM i mediach społecznościowych
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

rolety (25), odzież (22), zabawki dla dzieci (27), psycholog (20), meble (23), biżuteria (21), Lodz (27), jaka praca (30), gadżety reklamowe (21), blog (55), hotele (21), pokoje (26), uroda (60), odchudzanie (22), zdrowie (45), WESELE (19), pozycjonowanie. (37), Wroclaw (24), psychoterapia (22), suplementy diety (24), " (244), biznes (22), Katowice (20), motoryzacja (31), portal (62), samochody (22), noclegi (67), sprzedaż (24), zabawki (44), suplementy (21), forum (21), dieta (23), szukam pracy (30), drukarnia (20), dam pracę (37), fotografia ślubna (23), porady (39), oferty pracy (37), finanse (21), apartamenty (23)