Dodano dnia: 06.12.2017 o godz: 8:58 | Numer ID: 18987
Link nie działa/spam ?

Samozatrudnienie.pl - Program księgowy dla firmy jednoosobowej

Zakładając swój własny biznes z pewnością zadajesz sobie pytanie, czy aby program księgowy dla firmy jednoosobowej jest niezbędny i czy wystarczająco udoskonali jej prowadzenie. Dobrze wiemy, że samozatrudnienie to nie tylko okazja na uniezależnienie się od przełożonego i wzięcie spraw w swoje ręce, to także szereg wyzwań, wśród których za bardzo istotne uważa się także prowadzenie księgowości.
Niektórzy przedsiębiorcy rozwiązuje go nawiązując współpracę z biurem rachunkowym. Oczywiście, działanie tego rodzaju wiąże się z ponoszeniem niemałych kosztów, co w przypadku małej firmy może okazać się dużym obciążeniem.
Jednakże okazuje się, że prawidłowo prowadzona księgowość firmy jednoosobowej nie musi być wcale drogą, a w osiągnięciu takiego celu pomocne jest profesjonalne oprogramowanie. Interesującą propozycją w tym zakresie wydaje się być Samozatrudnienie - program księgowy dla firmy jednoosobowej. Jest on dedykowany zarówno dla firm, które rozliczają się w oparciu o ryczał od przychodów ewidencjonowanych, jak i tych, które wykorzystują w tym celu książkę przychodów i rozchodów (KPIR). Program Samozatrudnienie zawiera wiele modułów a wśród nich: podatek VAT, fakturowanie, składki ZUS, plik JPK, rozliczenie przejazdów (kilometrówka), kontrolę zapłat, przelewy oraz wiele innych funkcji jakich wymaga prowadzenie własnego biznesu. To usprawnienie pracy nad wprowadzaniem dokumentów i ich kontrolą, możliwość łatwego i szybkiego przygotowania zestawień i raportów. Oszczędzamy czas i ograniczamy koszty.
To intuicyjna i prosta obsługa, racjonalizująca prowadzenie bieżącej działalności jak również umożliwiająca kontrolowanie wszystkiego, co dzieje się w Twoim biznesie. To oszczędność nie tylko pieniędzy, a także czasu.
Warto bliżej poznać program księgowy dla firmy jednoosobowej Samozatrudnienie pobierają darmową wersję testową. W okresie testu przekonamy się jakie ma on zalety i jak ułatwia prowadzenie firmy.

Szczegóły strony https://www.samozatrudnienie.pl:

Komentarze do strony: https://www.samozatrudnienie.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://www.samozatrudnienie.pl

Samozatrudnienie.pl - Program księgowy dla firmy jednoosobowej
Samozatrudnienie.pl - Program księgowy dla firmy jednoosobowej
Samozatrudnienie.pl - Program księgowy dla firmy jednoosobowej
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

apartamenty (20), biznes (20), dam pracę (37), szukam pracy (30), blog (51), psychoterapia (21), sprzedaż (22), motoryzacja (29), odzież (20), praca (43), zdrowie (37), marketing (18), Stomatolog (18), medycyna estetyczna (19), forum (21), pozycjonowanie. (37), rolety (21), samochody (21), drukarnia (19), inwestycje (18), Lodz (25), dieta (19), pokoje (26), zabawki (31), portal (62), oferty pracy (37), WESELE (18), fotografia ślubna (23), porady (35), noclegi (63), jaka praca (30), hotele (20), finanse (20), psycholog (18), uroda (52), Wroclaw (22), " (184), suplementy diety (21), meble (21), Katowice (19)