Dodano dnia: 14.04.2011 o godz: 15:45 | Numer ID: 1888
Link nie działa/spam ?

Wypożyczalnia aut Katowice

Victoria to fachowa wypożyczalnia, która wypożycza pojazdy samochodowe, auta dostawcze, a także pojazdy specjalistyczne. W obecnych czasach zabezpieczenie przewozu to najważniejszy priorytet w kontaktach handlowych, bez którego powodzenie ekonomiczne niebędzie satysfakcjonować. Siedziba naszej firmy mieści się w Gliwicach, ale swe oddziały posiadamy także w takich aglomeracjach południowej Polski jak:

* Katowice
* Kraków
* Zabrze
* Chorzów
* Bytom
* Rybnik

Obsługujemy także, przewóz ludzi i towarów na obszarach kraju jak i zagranicą. Do najistotniejszych państw, które obsługujemy należą m.in.: Niemcy, Belgia, Holandia czy Włochy.

Nasza flota samochodowa opiera się głównie na sprawdzonych modelach dostawczych takich jak:

* Peugeot Boxer
* Opel Vivaro.

Przez to, że nasza oferta wynajmu jest elastyczna możecie Państwo dopasować nasze ramy czasowe do swych wymagań. W zależności od Waszych potrzeb wypożyczenie pojazdu może zawierać krótki termin jak i dłuższy okres czasu. Gwarantujemy także możliwość wynajmu auta z kierowcą w razie Państwa niezapewnych umiejętności w prowadzeniu pojazdu samemu. Uswiadamiamy sobie także, że niekiedy zdarzają się niegabarytowe rzeczy, wówczas zapewnimy dodatkowe doposażenie auta tak, aby transportowany przez Państwa towar niezostał poddany zniszczeniu.

Dzieki nam już niemusicie kombinować jak szybko przetransportować towar czy ludzi z miejsca na miejsce, już nasza w tym zasługa, aby wszystko przebiegło zgodnie z Państwa oczekiwaniami i zaleceniami. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu uzyskania dalszych dokładniejszych informacji.

Szczegóły strony www.1avictoria.pl:

Komentarze do strony: www.1avictoria.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.1avictoria.pl

Wypożyczalnia aut Katowice
Wypożyczalnia aut Katowice
Wypożyczalnia aut Katowice
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

noclegi (64), suplementy diety (23), marketing (18), dam pracę (37), biznes (20), meble (22), suplementy (19), dieta (22), portal (62), forum (21), pozycjonowanie. (37), szukam pracy (30), zdrowie (39), psychoterapia (22), rolety (22), gadżety reklamowe (20), hotele (20), " (204), finanse (20), blog (53), apartamenty (21), porady (35), motoryzacja (29), odzież (21), psycholog (19), biżuteria (18), uroda (55), samochody (21), fotografia ślubna (23), oferty pracy (37), WESELE (18), Wroclaw (23), jaka praca (30), inwestycje (18), drukarnia (19), pokoje (26), Lodz (26), Katowice (19), sprzedaż (22), zabawki (32)