Dodano dnia: 17.05.2014 o godz: 12:22 | Numer ID: 8202
Link nie działa/spam ?

Znakomita nagroda dla ucznia

Czym musi cechować się znakomita nagroda dla ucznia? Kupując nagrody z okazji zakończenia roku, bądź za rozmaite ponadplanowe osiągnięcia, wybieramy zazwyczaj upominki nade wszystko praktyczne i pozwalające się dzieciom rozwijać. Są to w większości wypadków książki, i choć teoretycznie jest to bardzo dobry wybór, ogromnie często zdarza się tak, że obdarowany uczeń nigdy ze swojej nagrody nie skorzysta, bowiem może ona okazać się dla niego zwyczajnie mało intrygująca. Szukając odpowiedniej nagrody musimy wziąć stąd pod uwagę dwie rzeczy.
Pierwszą jest niewątpliwie przydatność w dalszym rozwoju i nauce. Jest to w końcu nagroda dla ucznia i nie ulega wątpliwości, iż musi ona mieć pozytywny wpływ na jego dalsze kształcenie.
Następną, częstokroć pomijaną, a jednak istotną rzeczą na którą wypada zwrócić uwagę jest to, że nagroda powinna po prostu być interesująca dla ucznia i dawać mu przyjemność. Wspaniałym sposobem na dotarcie do dzieci i młodzieży są w tej chwili komputerowe programy edukacyjne.
Pomagają one pracować między innymi nad cechami takimi jak pamięć, czy koncentracja a zarazem są dla maluszków i młodzieży nadzwyczaj atrakcyjne i interesujące. Szczególnie polecane są atrakcyjne edukacyjne gry i programy z serii Akademia Umysłu przygotowane przez Biuro Informatyki Stosowanej Format. Dobrze przemyślane i stworzone przez ekspertów gry logiczne i programy edukacyjne to niezmiernie ciekawa i dająca moc radości nagroda dla ucznia pozwalająca mu uczyć i rozwijać się w czasie zabawy z komputerem. Dzięki nim usprawniane są umiejętności takie jak pamięć, koncentracja czy spostrzegawczość.
Daje ona dodatkowo ewentualność fascynującej zabawy z rodzicami czy też kolegami i koleżankami.

Szczegóły strony www.nagrody.akademia-umyslu.pl:

Komentarze do strony: www.nagrody.akademia-umyslu.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.nagrody.akademia-umyslu.pl

Znakomita nagroda dla ucznia
Znakomita nagroda dla ucznia
Znakomita nagroda dla ucznia
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: