Darmowy serwis randkowy


Hellopl.com zdecydowanie wyróżnia się od innych tego typu propozycji na polskim rynku. Wśród społeczeństwa polskiego rośnie ogromne zainteresowanie tego typu serwisami. Polacy coraz częściej szukają miłości i przyjaźni za pomocą Internetu. Dzieje się tak z prostej przyczyny: coraz więcej godzin spędzanych w pracy sprawia, że coraz mniej czasu zostaje nam na poznanie kogoś za pomocą metod tradycyjnych.
Serwis Hellopl.com jest zdecydowanie wart tego, aby przyjrzeć mu się bliżej. Poniżej podajemy kilka interesujących i wręcz rewolucyjnych cech naszego serwisu, które czynią go unikatowym i niepowtarzalnym:

1. Wszystkie opcje w serwisie są w 100% bezpłatne, co powoduje, że osoba rejestrująca się na serwisie nie ponosi żadnego finansowego ryzyka. Powód, dla którego zdecydowaliśmy się udostępnić użytkownikom nasz serwis za darmo jest prosty - chcieliśmy odzwierciedlić rzeczywistość, w której za nawiązanie znajomości z innymi ludźmi nie musimy płacić.

2. Serwis stawia na aktywność użytkowników a nie na ich ilość. W praktyce oznacza to fakt, że użytkownicy, którzy nie logują się na serwisie przez 3 miesiące, otrzymują od nas informację, że jeżeli nie zalogują się w przeciągu tygodnia, to ich konto zostanie usunięte. Dzięki temu, na serwisie zostają tylko osoby aktywnie szukające partnera lub partnerki. Obecnie mamy zarejestrowanych ponad 6 tys. użytkowników i liczba ta z każdym dniem rośnie.

Na innych serwisach randkowych często spotykamy informację przy profilu osoby, że nie logowała się już od roku.

3. W zespole Hellopl.com jest grupa ekspertów, którzy na bieżąco odpowiadają na wszystkie pytania użytkowników. Dobro odbiorców naszego serwisu jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się udzielać im pomocy najszybciej, jak to jest możliwe. Nie ma u nas pytań, które pozostają bez odpowiedzi. Odpowiadamy nie tylko na pytania natury technicznej, lecz również na kwestie dotyczące relacji damsko-męskich, spraw sercowych oraz problemów dnia codziennego. Czas naszej reakcji to nie więcej niż 10 godzin na zadane pytanie.


Poza tym, nasz serwis posiada jeszcze wiele innych ciekawych i oryginalnych funkcji, które możecie Państwo sami odkryć w trakcie korzystania z serwisu.

Pozdrawiamy serdecznie

Hellopl.com

  • Dodano: 11 lat 4 miesiące temu
  • Wyświetleń: 2453
  • Kliknięć: 462
  •  18.83
  • 189
  • 1.00