Endermologia Grodzisk Mazowiecki


Endermolift™ LPG®Czym jest Endermologia?

Endermologia to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, wykorzystywana przy zabiegach, które oddziałują na tkankę łączną. Zabiegi są w 100% naturalne i stosowane do pielęgnacji urody i terapii.

Poznaj zabieg Endermolift™Zabieg Endermolift™ jest w pełni naturalny i ma na celu przywrócenie skórze gęstości, a także zlikwidowanie oznak starzenia.

W trakcie zabiegu, dzięki aparatowi CELLU M6® możemy oddziaływać na skórę mikroimpulsami, żeby stymulować głębiej położone komórki i reaktywować w nich naturalnie zachodzące procesy produkcji białek. Dzięki zabiegowi Endermolift™ możemy natychmiast uzyskać efekt zdrowej, promiennej cery oraz naturalnego, łagodnego liftingu. Po kilku sesjach zmarszczki zostają wypełnione, a kontury twarzy wymodelowane. Cera ulega zaś rozjaśnieniu.

Rozjaśnienie ceryStymulacja mechaniczna zabiegu LPG® LIFT polepsza unaczynienie i wywołuje efekt drenażu toksyn, co powoduje rozświetlenie cery.

Wypełnienie zmarszczekStymulacja mechaniczna zabiegu LPG® LIFT reaktywuje metabolizm komórkowy. W efekcie fibroblasty ponownie wytwarzają kolagen i elastynę, odpowiedzialne za jędrność i elastyczność skóry. Dzięki reorganizacji włókien kolagenu struktura tkanek skóry ulega polepszeniu i staje się bardziej równomierna.

Uwydatnienie konturów twarzyStymulacja zabiegu LPG® LIFT w naturalny sposób reaktywuje produkcję kolagenu i elastyny, doprowadzając w ten sposób do odbudowania struktur podporowych skóry. Technika Endermologie® została stworzona przez założyciela firmy LPG® Louisa Paula Guitay w 1986 roku. Zabiegi Endermologie® wykonujemy za pomocą aparatu najnowszej generacji – CELLU M6® Integral. Pozwala on na uzyskanie nieosiągalnych do tej pory rezultatów. Umożliwia korzystanie z dwóch technik zabiegów Endermologie® przy wykonywaniu wysoce precyzyjnych zabiegów w obszarze twarzy i całego ciała.


  • Dodano: 3 lata 9 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5109
  • Kliknięć: 1312
  •  25.68
  • 26371
  • 1.00