Dodano dnia: 02.06.2021 o godz: 13:55 | Numer ID: 21372
Link nie działa/spam ?

Fizjoterapeuta Wrocław

Gabinet fizjoterapii dr Wojciecha Kopaczyńskiego zlokalizowany jest w pięknej dzielnicy Wrocławia na ul. Kazimierskiej 15. Świadczone usługi są na najwyższym poziomie co potwierdzają opinie pacjentów zamieszczone na portalu znanylekarz.

Jedną z metod stosowanych w gabinecie jest funkcjonalny trening medyczny. Trening zapewnia siłę, stabilność i mobilność, która potrzebna jest do uzyskiwania dobrych wyników zarówno w sporcie, w aktywnościach życia codziennego jak i zawodowego. Używamy codziennie tych samych wzorców ruchowych czyli podnoszenia, dźwigania, pchania, ciągnięcia, obracania, przysiadania, przenoszenia i chodzenia.

W trakcie treningu funkcjonalnego wykorzystywane są ćwiczenia poprawiające sprawność ruchową w wyżej wymienionych wzorcach. Celem tego działania jest uzyskanie maksymalnej skuteczności w działaniu. Realizacja zamierzonych celów musi być wykonana bezpiecznie i zachowaniem sprawności i zdrowia.
Terapia może zawierać ćwiczenia zbudowane na wzorcach ruchu danego pacjenta, które wykorzystuje codziennie w domu lub w pracy. Trening może pomóc powrócić do aktywności po kontuzji albo operacji.

Rozpoczęcie leczenia następuje po rozpoznaniu potrzeb i wykonaniu dokładnej diagnostyki. Sprawdza się również oczekiwania pacjenta, uwzględniając jego stan, a także określeniu celów leczenia.

Szczegóły strony https://rehabilitacja.wroc.pl:

Komentarze do strony: https://rehabilitacja.wroc.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://rehabilitacja.wroc.pl

Fizjoterapeuta Wrocław
Fizjoterapeuta Wrocław
Fizjoterapeuta Wrocław
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: