Mam dobry dzień - horoskopy i porady astrologiczne - merytoryczna opieka: Joanna Godecka


Mam dobry dzień - horoskopy i porady astrologiczne

Joanna Godecka - dziennikarka i doświadczony astrolog.
Zajmuje się profesjonalnie badaniem wpływu ciał niebieskich na Ziemię i jej mieszkańców, a w szczególności relacji interpersonalnych.

Codzienne felietony opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń autorki, stanowią doskonałą bazę do głębszego zastanowienia się i przeanalizowania otaczającego nas świata oraz zdarzeń bezpośrednio nas dotykających.
Zawarte w felietonach ważne wskazówki pozwalają maksymalnie wykorzystać wszystkie pozytywne wpływy otoczenia, fluidy, emanacje planet, a które pomagają nam danego dnia w realizacji konkretnych celów.
Dzięki znajomości tych wpływów możemy uniknąć ewentualnych wpadek i odłożyć lub przyspieszyć ich realizacje, z korzyścią dla nas i danej sprawy.

Autorski horoskop Mam Dobry Dzień, zyskał uznanie Radia ZET, dzięki czemu codziennie można go wysłuchać w wykonaniu autorki.

Niezwykłym powodzeniem i uznaniem cieszy się też cykl codziennych porad astrologicznych opracowanych na podstawie kalendarza i horoskopu księżycowego.

Busola Szczęścia - każdy z nas jest odmienny, ale wiedza astrologiczna pomaga odkryć w sobie i w innych to, co pomaga żyć lepiej, działać skuteczniej, a dzięki temu być po prostu szczęśliwszym. W Busoli Szczęścia można znaleźć wiele cennych rad jak wykorzystać własny potencjał.

Z Busoli Szczęścia można się dowiedzieć między innymi:
Jak skutecznie się odchudzać i zdrowo odżywiać ?
Jak pielęgnować ciało i ducha ?
Jak wyglądać piękniej i młodziej ?
Jak się ubrać aby podkreślić atuty swojej urody ?
Jakich perfum używać aby podkręcić swój sex-appeal ?
Jak podbić czyjeś serce ?
Czym obdarować ukochana osobę by zrobić jej prawdziwą przyjemność ?
oraz wiele innych cennych porad.

Serwis powstał przy ścisłej współpracy specjalistów z Grupy PSD (www.psd.com.pl) oraz merytorycznej opieki Joanny Godeckiej.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.mamdobrydzien.pl

  • Dodano: 11 lat 3 miesiące temu
  • Wyświetleń: 4891
  • Kliknięć: 480
  •  9.81
  • 199
  • 1.00